Wielobiegunowego świata przed wojną

Wielobiegunowego świata przed wojną

Pilne wezwanie do wielobiegunowego Koalicji dla Pokoju


Nasz świat stoi w krytycznym momencie i niebezpieczne. Destrukcyjna polityka jednostronnej interwencji wojskowej i nielegalnego zmiany reżimu promowane i praktykowane przez Stany Zjednoczone, sojuszników i mediów doprowadziła do możliwości konfrontacji zbrojnej między mocarstwami świata i narodów broń jądrową, które mogłyby wywołać nową wojnę światową.
Nadszedł czas, aby przeciwdziałać tym poważne zagrożenie dla ludzkości. Szacunek musi być przywrócony do zasady suwerenności, samostanowienia i braku interwencjonizmu i zgodności z prawem międzynarodowym musi być najważniejsza.
Jest to pilne wezwanie do wszystkich narodów, organizacji, ruchów i osób prywatnych na całym świecie, połączyć ze sobą w tworzeniu globalnej koalicji, która stara się zapobiec katastrofie poprzez wzmocnienie wielobiegunowy współpracy, spokojnej dyplomacji i prawa międzynarodowego, natomiast kategorycznie odrzucając interwencjonizm i jednostronne agresji.
Czy chcemy jednobiegunowego świata, w którym zachodnie wojny dyktowania na świecie los lub wielobiegunowy świat, w którym kraje suwerenne działania na rzecz środowiska pokoju, współpracy i wzajemnego szacunku? Oczywiste jest, że my, jako globalna większość, wybrali.
Dołącz do nas w sprawie podpisania, sponsoring i / lub szerokiego rozpowszechniania niniejszej Deklaracji, i wszystkie likeminded wysiłki.


“ NIE dla wojny … TAK do wielobiegunowego świata! “ (Wersja przedłużona poniżej)
——————
Rozszerzona wersja
Wielobiegunowego świata przed wojną
Pilne wezwanie do wielobiegunowego Koalicji dla Pokoju
Nasz świat stoi w krytycznym momencie i niebezpieczne. Destrukcyjna polityka jednostronnej interwencji wojskowej i nielegalnego zmiany reżimu praktykowane przez Stany Zjednoczone i ich sojuszników doprowadził do możliwości konfrontacji zbrojnej między mocarstwami świata i narodów broń jądrową, które może wywołać nową wojnę światową
Jest to pilne wezwanie do wszystkich narodów, organizacji i osób prywatnych na całym świecie, połączyć ze sobą w tworzeniu globalnej koalicji, która stara się zapobiec katastrofie poprzez wzmocnienie wielobiegunowy współpracy, spokojnej dyplomacji i prawa międzynarodowego, natomiast kategorycznie odrzucając interwencjonizm i jednostronne agresji.
Świat przyjechał w tym momencie z powodu lekkomyślnej polityki zagranicznej, łamania praw człowieka brutto i bezmyślnego niszczenia całych kultur. Od zakończenia zimnej wojny, nowa zmiana kierunku polityki agresywne przez USA została zawarta w PNAC (projekt dla New American Century) dokumentu opublikowanego we wrześniu 2000 roku, zatytułowany „Przebudowa Ameryki Defenses Strategia, sił i środków w nowym stuleciu , „gdzie odkrywczo stwierdził, że:
„… Jeśli amerykański pokój ma być utrzymywany i rozwijany, musi dysponować bezpieczną podstawę o niekwestionowanej wyższości wojskowej USA ….“
Pod pozorem mediów “ wojny z terroryzmem “, “ WMD męska “ lub “ humanitaryzmu “, USA (wraz z ich sojuszników) teraz wykonuje to jawnie imperialistycznej doktrynę poprzez rozszerzenie NATO, rozpoczęcie wielokrotności wojny o kontrolę zasobów zagranicznych, oraz utworzenie setek baz wojskowych za granicą. To obala niezgodnej headsofstate poprzez użycie siły lub kolorów niesankcjonowanych wojskowych obrotów. Zanieczyszcza To całe regiony z rakotwórczych amunicji ze zubożonego uranu. To uzasadnia stosowanie tortur, dozoru elektronicznego, drony zabójca cyber wojny i wycofywanie krajowych swobód obywatelskich – podczas informatorów, że narażające te przestępstwa są zagrożone i karalne.
Nawet wojna gospodarcza w formie sankcji, szakal kapitalizmu, IMFimposed oszczędnościowy, potajemnie negocjacji umów handlowych jak TTIP i manipulacji finansowych wywołała wobec swoich wrogów – a nawet ich sojusznicy, zmuszając ich do uległości.
Czy świat jest bezpieczniejszy? Jakie są wyniki tych jednostronnych działań? Obietnice zwiększenia demokracji, bezpieczeństwa narodowego i dobrobytu gospodarczego od zachodniej interwencji opuścił tylko śmiertelne dziedzictwo państw upadłych i katastrofalne rezultaty. Co więcej, ta polityka jest teraz jednostronne ukierunkowanie Rosję i Chiny, narażając ludzkość na ryzyko globalnej termojądrowej wojny.
W Azji Wschodniej, Waszyngton uznał za dynamiczny wzrost Chin jako strategiczne zagrożenie dla interesów USA i odpowiedział militarnie przez mieszanie i otaczającą Chiny, a inflamming sporów terytorialnych z sąsiadami. W tym samym czasie, neoliberalne negocjowane umowy freetrade TPP w tajemnicy, jak wdrażane są do zwalczania wpływu gospodarczego Chin, jednocześnie umożliwiając utrzymanie pracowników korporacji, ochrona środowiska eksploatowanych pauzował, a całe narody bezsilni.
Tymczasem USA i NATO tworzenia kopii skorumpowanego reżimu z nazistowskich więzi na Ukrainie, że wprowadzone do władzy w wyniku gwałtownego zamachu. Polityka represji reżimu wywołał wojnę domową, która stworzyła ponad milion uchodźców, co skłoniło mieszkańców Krymu przed przewrotem, by dołączyć Rosję w referendum. Chociaż ponad 90% Krym głosowała za zjednoczeniem, zachodnie mocarstwa i media oskarżył Rosję o zakłócenia, decydując się na zastosowanie ostrych sankcji gospodarczych i wojskowym NATO i broni stacji bezpośrednio przy granicach Rosji. Zachód nawet biorąc pod uwagę Europejską przesunięcia broni jądrowej do “ zwalczania zagrożenia rosyjskiego “. Czy to czyni bezpieczniejszym świecie?
W Syrii, USA / NATO / Gulf Koalicja nielegalnie prowadzili podwójne kampanię walki z terroryzmem, a jednocześnie zmianę reżimu, domagając się kolejny wybrany krok headofstate dół. Jednak to US-led Koalicja wspiera najemników ekstremistów z silnymi linkami do AlQaeda i ISIS którego dub “ umiarkowaną opozycję “, aby obalić rząd syryjski. Tak więc, podczas gdy oficjalnie potępić terroryzmu i zobowiązują się do walki z nim, nadal trenować, fundusz, ramię, i wspierać te właśnie grupy mówią, że walczą.
Co gorsza ,, USA koalicji nielegalnie działających bez mandatu ONZ i bez zgody rządu syryjskiego pracuje z oddzielnym programie w tym samym teatrze, jak legallymandated Syria / Rosja / Iran Koalicji, która jest zdecydowanie wspierane przez Syryjczyków, którzy Strach o życie. Zamiast połączenia sił z terroryzmem, Zachód inflamming kryzysu wojowniczej retoryki, poprzez niebezpieczne prowokacje i rażącym naruszeniem prawa międzynarodowego. Czy to czyni bezpieczniejszym świecie?
Rola mediów w promowaniu tych niszczycielskich wojen i polityki nie da się przecenić. Czy demonizować lidera, religię lub cały naród, – zachodnie media zachodnie zdecyduje się echo punkty rozmowy straszyć społeczeństwa do wspierania wojnę, a nie zgłoszenie się na faktach. Motywowane politycznie krytyka służy zdyskredytować i osłabić Rosję i Syrię do “ naprawdę “ zwalczania terroryzmu lub prawnie obrony własnych granic. Wątpliwe oskarżenia są regularnie kierowane pod adresem Rosji i jej prezydenta, bez żadnych dowodów, a wyloty zachodnie media legitymizować te często obalone roszczeń – dodatkowo zniekształca rzeczywistość. W ten sposób Rosja jest często jako zagrożenie równej ISIS!
Jednak nie należy zapominać, którzy demonizować Saddama Husajna i Muammara Kadafiego, który stworzył ten chaos, który ogarnia Afganistan, Irak, Nigeria, Libia, Jemen, Syria, i Ukraina, i którzy nadal zagrażają inne narody – w tym Rosja, Chiny i Iran. Na tle eskalacji kryzysów ekologicznych, skrajnego ubóstwa i wzrost napięć społecznych i religijnych, to bardzo niebezpieczne polityka zagraniczna prowadzona przez Zachód i jego media tworząc więcej terrorystów, więcej ofiar, więcej uchodźców, więcej biedy i więcej destabilizacji – dostosowanie świat kiedykolwiek bliżej krawędzi katastrofy.
Nadszedł czas, aby przeciwdziałać tym poważne zagrożenie dla ludzkości. Szacunek musi być przywrócony do zasad suwerenności, samostanowienia i noninterventionism i zgodności z prawem międzynarodowym musi być najważniejsza. Choć większość narody szanują tego, Rosja i Chiny są główne światowe mocarstwa, które wspierają koncepcję wielobiegunowości i działają jako przeciwwaga dla globalnej hegemonii Zachodu. Jakiekolwiek problemy mogą mieć krajowe, ich spółdzielni podejście jest obsługiwany przez większość narodów, globalnych sojuszy, takich jak niezaangażowanych Ruchu, G77 lub SCO (Szanghajskiej Organizacji Współpracy), a do Ameryki Łacińskiej sojuszy (UNASUR, Alba i CELAC ).
Co więcej, te wielobiegunowe narody zapewnienie alternatywy dla Westerncontrolled instytucji i ich neokolonialnych praktyk. Ich wielostronne instytucje i projekty rozwojowe, takie jak BRICS (Brazylia, Rosja, Indie, Chiny, RPA), w AIIB i masywny „projekt rozwoju Eurazji“ Nowy Jedwabny Szlak “ są zakorzenione w noninterventionism i wzajemnego szacunku. W odróżnieniu do transakcji zachodnich handlowych, dwustronna współpraca z tymi wielobiegunowych narodów jest coraz produkcji efektów korzystna dla wielu krajów rozwiniętych i rozwijających się w Afryce, Ameryce Łacińskiej, Azji i Europie. W sumie większość narodów świata wspierania wielobiegunowego podejścia do spraw globalnych opartych na zasadach Karty Narodów Zjednoczonych i Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka, który jest dlaczego Zachód chce go wykoleić – to zagrożenie dla ich globalnej hegemonii.
Dlatego wszystkich, którzy szukają spokoju – czy to narody, organizacje, ruchy lub osoby z całej sceny politycznej, gospodarczej, społecznej i kulturalnej muszą trzymać się razem jako jeden głos na poparcie wielobiegunowości. Ten głos musi być wzmocniony przez zachodnich mediów wirowania poprzez wspieranie zgodnych z prawdą, wielobiegunowych i niezależnych źródeł multimedialnych. Ten głos może być zorganizowany przez głównych konferencji w koalicję z inicjatyw, stanowisk politycznych i platformy.
Ta koalicja wielobiegunowy należy zmobilizować w życie, które mogą wywierać nacisk na Zachód do porzucenia swoich destrukcyjnych polityk poprzez włączenie ich wsparcia politycznego i gospodarczego krajów, które realizowanych (lub pragną realizować) zrównoważoną politykę współpracy i dyplomacji. Nawet jako jednostki, możemy zastosować ciśnienie kontaktując urzędów i placówek medialnych en-masse, zmieniając nasze głosu i wydatków nawyków wspierać zwolenników wielobiegunowości, lub znalezienie kreatywnych sposobów, aby rozpowszechniać za pomocą sztuki, muzyki, filmu czy literatury. Więcej niż tylko wezwanie do solidarności, to musi być siła polityczna i oddolna pozytywnych zmian.
Od września 2015 r UNGeneral Zgromadzenia i wydarzeń, które nastąpiły, dwa różne formy dyplomacji zostały na wyświetlaczu dla wszystkich, aby zobaczyć, przedstawiając świat z wyborem :: Czy chcemy jednobiegunowego świata, w którym zachodnie wojny dyktować losy świata, lub wielobiegunowy świat, w którym kraje suwerenne współpracować w warunkach pokoju, współpracy i wzajemnego szacunku? Oczywiste jest, że globalne większość wybierze to drugie.
Dlatego, globalny Większość stojących razem w solidarności na rzecz pokoju na drodze dyplomacji, oświadczam, że:
Szanujemy suwerenność wszystkich narodów „, a ich prawo do samostanowienia. Wierzymy, że przyszłość każdego kraju muszą być podejmowane przez obywateli tego kraju sam, wolnych od wszelkich zagrożeń zewnętrznych i zakłóceń, oraz że międzynarodowe konflikty powinny być rozwiązywane za pośrednictwem procesów politycznych i dyplomatycznych negocjacji.
Wspieramy wszystkie narody, które korzystają na współpracy, wielostronne podejście do sprawy światowe. Nieskuteczne i niebezpieczne polityka jednostronnej interwencji wojskowej stanowi naruszenie prawa międzynarodowego, i musi być powszechnie potępiane.
Wspieramy narody i wielonarodowych koalicji, które działają z determinacją, aby zatrzymać terroryzm. Narody, które bezpośrednio lub pośrednio biorą udział w treningu, uzbrojenia, środków finansowych i wsparcia terroristlinked grup ekstremistycznych zrobić z naruszeniem prawa międzynarodowego i musi zostać potępiony i pociągnięty do odpowiedzialności.
Potępiamy Westernoriented multimedialnych placówek, które demonizować przywódców lub całe narody i religie, rażąco błędnie fakty, i świadomie przedstawić stronniczy, jednokierunkowej widok wydarzeń. Doceniamy i popieramy Global Media, który jest sprawiedliwy i wyważony, i że obiektywnie informuje o wydarzeniach na świecie.
Zobowiązujemy się do podjęcia lub wspieranie pokojowych wysiłków na rzecz promowania światowego pokoju i tolerancji dla wszystkich ludów i wszystkich wyznań.

Zaloguj i / lub szerokiego rozpowszechniania niniejszej Deklaracji, i wszystkie likeminded wysiłki.
“ NIE dla wojny … TAK do wielobiegunowego świata! “
“ NIE jednostronnej wojny … TAK do wielobiegunowego świata! “

Eine Antwort auf „Wielobiegunowego świata przed wojną“

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.